Boston limanından merhaba!

Gayrimenkule dayalı stratejik yatırım olanakları sunan, Boston merkezli finans platformu Investors’ Harbour‘a hoşgeldiniz.

OIP

“ABD’de emlak yatırımı yapmanın tek yolu ev almaktan geçmiyor.”

  • “Real Estate Crowdfunding” artık Amerikalılar için sağlam ve kârlı bir yatırım sisteminin diğer adı.

  • 2014’te yürürlüğe giren yasalar ile Amerikan Sermaye Piyasası ve Borsa Komisyonu, (SEC) gayrimenkul geliştirme hisselerinin de halka açılmasını olanaklı kıldı.

  • Investors’ Harbour, bu modeli yalnızca Amerikalılara değil, Asya ve Avrupa’daki “akredite yatırımcı” statüsü taşıyan katılımcılara da sunuyor.

Photo Senior

Yarım asırlık tecrübe

Harbour’daki yatırım teklifleri, inşaat finansı, gayrimenkul geliştirme ve fon yönetimi alanlarında 50 yılı aşkın tecrübeye sahip Admiral Realty Capital grubu tarafından hazırlanmaktadır.

Kısa dönem programlar

Farklı ülkelerdeki pek çok yatırım programlarının aksine Harbour fonları kısa süreli olup, toplamda 12 ay sürmektedir. Bu sürenin sonunda fona katılan üyeler yatırım miktarlarını faizi ile geri alırlar.

Bu yıl katılıma açık olan fonumuz Admiral Real Estate Fund 5’in minimum yatırım miktarı $50,000 USD, (Elli Bin Dolar) katılımcılarına sunduğu kâr yüzdesi de %8.5 (Yüzde Sekiz Nokta Beş) olarak belirlenmiştir.
Şu anda aktif olan programımız ve de akredite yatırımcı statüsü hakkında daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

cropped-ih-ligther-e1542932662887.png
Investors’ Harbour Collective Financing © 2019